Tel Örgü

Ankara’nın tüm ilçelerinde ve yakın illerde tel örgü uygulaması hizmeti veriyoruz.

Koruma altına alacağınız alana ihtiyacınıza uygun tel örgü seçimini yaptıktan sonra montaj işlemine başlanıyor.

Alan büyüklüğüne göre bir kaç günde iş tarafınıza teslim ediliyor.

Maliyeti en uygun seçenek olan tül perde uygulaması, beton direkler ile sabitlenir. Daha fazla güvenlik için jiletli tel opsiyonu uygulanabilir.

Devamını Oku

Dikenli Tel

Dikenli tel kullanımı alan ve sınır koruma da başvurulan en eski yöntemdir. Günümüzde büyük alanların çevrilmesinde düşük bütçeli çalışamalar için kullanılmaktadır. Fiyatı uygun olduğu için tercih edilmesine rağmen güvenlik zaafiyetini en çok sağlayan üründür. Yeterli güvenliği sağlayamadığı için tel örgü ve panel çit kullanımı daha yaygınlaşmıştır.

Dikenli teller sıralı dizilimden oluşur. Telin bir noktasının kesilmesi ile içeri kolay geçiş sağlanabilirken tel örgü ve panel çitlerde telin kesilmesi dağa zordur.

Büyük arazi, arsa, tarla , bağ ve bahçeleriniz de alan güvenliği oluşturmak ve sınır belirlemek için tel örgü işlemlerini deneyimli ekibimize bırakın. Bizimle iletişime geçin.

Devamını Oku

Jiletli Tel

Jiletli teller alan korumasında tel örgü veya panel çit ile birlikte uygulanmaktadır. Saha güvenliğini sağlamak amacı ile kurulan tel örgü veya panel çit barikatının üst kısmına monte edilir. Bu noktada jiletli tel insan veya hayvan geçişine izin vermez. En iyi caydırıcı güvenlik önlemlerinden biridir. En çok ise sınır güvenliği için kullanılmaktadır.

Ankara ve ilçelerinde jiletli tel uygulamaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Devamını Oku

Tel Kafes

İhtiyacınıza ebatlarda ve sağlamlıkta tel kafesler üretiyoruz.

Genelde hayvan yuvaları için veya jeneratör, gaz deposu gibi güvenli alanlar oluşturmak için başvurulan güvenlik önlemi kafes sistemidir. Malzemenin temelinde tel örgü veya panel çit bulunur. Açık kafes veya kapalı kafes halinde kurulum yapılır. Uygulanacak alan için ölçüm yapılır ve ihtiyaç duyduğunuz sağlamlıkta seçilen malzeme ile montaj başlanır. Kafes sistemine panel kapı uygulanır. Devamını Oku

Panel Çit

Bahçe, park, arazi vb. alanların korunmasına yönelik güvenli engeller oluşturacak bir yöntemdir. Her türlü hava koşullarına dayanıklı üretilen panellerin belirlenen alan sınırlarına sıralı halde montajlanması ile olışturulur. Tel örgü sistemine nazaran daha güvenli ve estetik görünüm oluşturur. İhityaça uygun boyutlarda uygulanabilir ve jiletli tel gibi materyaller ekleme yapılabilir ve güvenlik düzeyi artılır.

Panel çitler en çok spor kompleksleri, özel bahçeler, özel yaşam alanları, fabrikalar, askeri koruma alanları vb. güvenliği için tercih edilir.

Ankara’da panel çit keşif, fiyat ve montaj işlemi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku

Bahçe Çiti

Sahibi olduğunu bağ, bahçe ve tarla gibi arazilerinizi diğer insanlar veya yabani hayvanlar korumak için bahçe çiti ile çevirilir. Panel çit veya tel örgü kullanılarak bu işlem yapılır. Tel örgüler büyük alanların çevirilmesinde uygun fiyatlı oluşu nedeniyle tercih edilirken. panel çitler estetik görünüm ve daha güvenli olduğu için tercih edilir. Alanın ölçümü, keşif ve uygun malzeme seçimi yapıldıktan sonra uygulamaya başlanır. Takriben bir kaç gün içerisinde iş tarafınıza teslim edilir.

Özel bir malzeme olarak ferforje ile bahçe çiti uygulaması da gerçekleştirilir. Genelde bina, müstakil ev, villa gibi özel yaşam alanlarında yüksek koruma sağlamak için tercih edilir. Özel tasarım çitler ve özel tasarım korkuluklar uygulanır.

Devamını Oku