Panel Çit

Bahçe, park, arazi vb. alanların korunmasına yönelik güvenli engeller oluşturacak bir yöntemdir. Her türlü hava koşullarına dayanıklı üretilen panellerin belirlenen alan sınırlarına sıralı halde montajlanması ile olışturulur. Tel örgü sistemine nazaran daha güvenli ve estetik görünüm oluşturur. İhityaça uygun boyutlarda uygulanabilir ve jiletli tel gibi materyaller ekleme yapılabilir ve güvenlik düzeyi artılır.

Panel çitler en çok spor kompleksleri, özel bahçeler, özel yaşam alanları, fabrikalar, askeri koruma alanları vb. güvenliği için tercih edilir.

Ankara’da panel çit keşif, fiyat ve montaj işlemi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku

Bahçe Çiti

Sahibi olduğunu bağ, bahçe ve tarla gibi arazilerinizi diğer insanlar veya yabani hayvanlar korumak için bahçe çiti ile çevirilir. Panel çit veya tel örgü kullanılarak bu işlem yapılır. Tel örgüler büyük alanların çevirilmesinde uygun fiyatlı oluşu nedeniyle tercih edilirken. panel çitler estetik görünüm ve daha güvenli olduğu için tercih edilir. Alanın ölçümü, keşif ve uygun malzeme seçimi yapıldıktan sonra uygulamaya başlanır. Takriben bir kaç gün içerisinde iş tarafınıza teslim edilir.

Özel bir malzeme olarak ferforje ile bahçe çiti uygulaması da gerçekleştirilir. Genelde bina, müstakil ev, villa gibi özel yaşam alanlarında yüksek koruma sağlamak için tercih edilir. Özel tasarım çitler ve özel tasarım korkuluklar uygulanır.

Devamını Oku