Akyurt Panel Çit

Görkemli Çit Ürünleri

 

  Çit tasarımları etkili ve başarılı tasarımlardır. Duvar teknolojisinin en pratik ürünleri olan tel örgü, jiletli tel, panel çit, ferforje çit, çim çit ve benzeri ürünler, pratik duvar yükseltme işlemi yanında, estetik görünüm sağlamaktadır. Daldırma teknolojisi ile üretilen panel çit, çim çit ve benzeri ürünler, güneşten etkilenmez. Bozulma, kararma ve benzeri bütün etkenlerden uzak olan bu ürünler, pratik montaj özelliklerine sahiptir.

 

Kullanışlı Özelliklere Sahiptir

 

Kir tutmayan ve doğal yeşil görünümüyle, en çok tercih edilen duvar dekor ürünü olan çim çit ürünleri, birinci sınıf ürünlerdir. Ferforje çit ürünleri de, Akyurt panel çit ürünleri gibidir ancak ferforje sanatı ile üretilmiştir. Yıldırım, Timurhan ve uzunlar mahalle sakinleri için, panel çit ürünleri, kolay montaj özelliklerine sahiptir.

 

Panel şeklinde ancak ızgara görünümüne sahip olan bu ürünler duvar direklerine vidalama suretiyle, kolay montajı vardır. Yapmanız gereken şey, size en uygun panel çit ürününü tercih etmektedir. Kafes çit uygulamalarında da kullanılan panel çit sistemi, paslanmaz özellikleriyle, estetik yapısını, yıllarca korumaktadır. Yüksek sıcaklık ve şiddetli soğuk havanın zararlı etkenlerinden etkilenmeyen bu ürünler, birinci sınıf özellikleriyle, aradığınız mükemmel özelliklere sahiptir.

 

Uyumlu Özellik

 

Tel örgü, dikenli tel, jiletli tel ve benzeri ürün kategorisinde üretilen Akyurt panel çit ürünleri, jiletli tel ile desteklenerek, hırsızlık olaylarının engellenmesini sağlamaktadır. Panel şeklinde üretilen bu ürünler, hızlı üretim ve pratik kullanımıyla, birinci sınıftır. Çit kategorisinin başarılı ürünü olan panel çit ürünleri, sarmaşık çalışmalarına ve yapay çim çit çalışmalarına uyum sağlayarak, estetik görünüm sağlamaktadır.

Mesajınızı bırakın, size ulaşamlım.