Akyurt Tel Örgü

akyurt-tel-orguTel örgü sanayisinde adından sıkça söz ettiren firmamız, Ankara Akyurt tel örgü sanayisinde, Atatürk, Buğdüz, Çardakbağı ve Galaba mahallesi sakinlerine hizmet vermektedir. Tel örgü, baklava dilimine benzeyen ve özel örgü makinelerinde hazırlanan ürünlerdir. Panel çit tel örgüler, jilet tel örgüler ve kafes tel örgüler, isteğe bağlı tedarik edilmektedir.

 Pratik Alan Çevirme Sistemi

Bahçe, fabrika alanı, önemli askeri alanlar ve benzeri alanlar için, Akyurt tel örgü ürünleri, tam güvenlik sağlamaktadır. 3, 5, 6 cm aralıklı ürünler, pvc veya galvaniz kaplama ile imal edilmektedir. Akyurt’un Karacakaya, Kızık, Saracalar ve Timurhan mahallelerine de hizmet veren firmamız, isteğe göre, beton direk veya demir direk kullanmaktadır. Tel örgü sisteminde L şeklindeki direklerin, öne çıkık olan kısımlara, jiletli tel taktırılabilir. Kullanışla olan bu tel örgüler, Yıldırım, Balıkhisar, Cücük, Çınar, Güzel Hisar, Karacalar, Kozayağı, Şeyhler, Uzunlar, Beyazıt, Çam, Elecik, Haydar, Karayatak, Samut, Teberik ve Yeşiltepe mahalleleri sakinleri için, en iyi hizmeti verilmektedir.

Tel örgü yaptırmak istediğiniz zaman, firma elemanlarımızı arayabilirsiniz. Yerinde ölçümler yaparak, fiyat çıkaran ekiplerimiz, oldukça pratik ve etkili çözüm üretmektedir. Tel Örgü Kategorisinde üretilen baklava dilimli tel örgüler, en çok tercih edilen ve kullanışlı olan tel örgülerdir. Çok büyük alanları, pratik bir şekilde çevirmek için, tel örgü seçeneklerini değerlendirmek çok daha yerinde olacaktır. Yıllarca güven içerisinde kullanabilirsiniz.

Mesajınızı bırakın, size ulaşamlım.