Bala Tel Örgü

Tel örgüler insanların kendilerine ait alanları koruma altına almak, alanlarının sınırlarını belirlemek, güvenlik önlemleri almak gibi ihtiyaçları doğrultusunda kullandıkları bir üründür. Bu ürünler düz tel olarak bulunan galvaniz malzemenin işlenmesiyle üretilir. Üretim şekli tel şeklinde bulunan galvaniz ham maddenin makineler yardımıyla örülmesi şeklinde olur.

 

Tel örgüler ihtiyaca yönelik olarak farklı kullanım alanları için farklı şekillerde üretilirler. Makinelerde örülerek üretilen bu üründe tellerin arasında kalan boşluklara göz aralığı denir, bu göz aralıkları farklı çaplarda farklı ihtiyaçlara yönelik olarak hesaplanır. Göz aralıklarının çapları ve üretimde kullanılan tellerin çapları ürünün farklılıklarından biridir.

 

Tel örgünün kullanım alanları: Bahçe ve tarla çevrelerinin çitle çevrilmesi işlemleri, mülklerin etrafında güvenlik bariyeri oluşturulması, oyun alanlarının çevrelerinin kapatılması, park ve bahçe düzenlemelerinin yapıldığı alanlar ve inşaat sektöründe ihtiyaca yönelik olarak farklı şekillerde de kullanılabilir.

 

Ankara’da faaliyet gösteren firmamız tel örgü üretimi yapmakta ve kullanıcıların bu ihtiyaçlarına hizmet vermektedir ilçelerde de hizmet veren firmamız bala tel örgü ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz bir adrestir.

 

Bala ilçesinde Göztepe mahallesinden Akkoyunlu mahallesine Tepeköy mahallesinden Şentepe Mahallesine kadar bütün mevkilere hizmet vermekteyiz. Afşar Mahallesinde bahçeniz mi var bu bahçenin etrafını çevirmek için tel örgüye ihtiyaç duyuyorsanız aradığınız adresi buldunuz. Düz tel örgüler, PVC kaplama tel örgüler, göz aralıklarında çok fazla ürün çeşidi ile bala tel örgü ihtiyaçlarına hitap eden firmamız hizmetinizdedir.

Mesajınızı bırakın, size ulaşamlım.