Beypazarı Panel Çit

Panel Çitlerin Montajı Nasıl Yapılır?

 

Panel çit hakkında bilgiler

 

            Panel çit sistemleri farklı ürün çözümlerine göre son derece ekonomik olan ürünlerdir. Aynı zamanda uzun ömürlü ve dayanıklı bir yapıya sahiplerdir. Sahip oldukları bükümler dış etkenlerin olumsuz etkilerine karşı dayanıklılıklarını arttıran unsur olmaktadır. Uzman montaj ekipleri tarafından son derece kolay bir şekilde kurulumları yapılabilmektedir. Ayrıca ekstra bir bakım ihtiyacı olmayan bu çit sistemleri Beypazarı panel çit olarak en çok tercih edilen güvenlik ürünleridir. İstek üzerine farklı boyutlarda da üretimi yapılabilen panel çit sistemleri için en doğru ve uygun olan bilgi yine uzmanlar tarafından verilebilmektedir.

 

Panel çit montajı hakkında

 

Standartta çit direği kare profil ya da boru profili şeklinde kullanılarak montajı gerçekleştirilmektedir. Panel çitin direğe montajı ise plastik ve çelik malzemelerden üretilen kelepçe ve klipslerle yapılmaktadır. Montajın yapıldığı zemin eğer toprak ise zeminse beton döküldükten sonra direk montajı gerçekleştirilir. Eğer ki montaj yapılan zemin beton ise direğin taban kısmında bulunan plakalarla beton zemine dübeller çakılarak kurulumu gerçekleştirilir.

 

Tüm bu hizmetler Beypazarı panel çit uzmanları tarafından son derece dikkatli bir şekilde gerçekleştirilir. Çünkü verilen hizmetin kalitesi önemlidir. Böylelikle müşteri memnuniyeti sağlanarak yapılan montajla uzun ömürlü panel çit kullanımı sağlanmaktadır. Hem ekonomik hem de uzun ömürlü olmasından dolayı en çok tercih edilen ürün olan panel çit sayesinde oldukça geniş bir kitleye hizmet verilmektedir. Böylelikle hem evlerin hem de iş yerlerinin güvenliği en iyi şekilde sağlanmaktadır.

Mesajınızı bırakın, size ulaşamlım.