Çankaya Tel Örgü

Tel örgü teknolojinin gelişmesi ile birlikte aradığınız mükemmel ve estetik tel örgü hizmetlerini, 100. yıl, Akarlar, Aziziye, Bahçelievler ve bayraktar gibi mahallere sahip, Çankaya ilçesinde, firmamız pratik bir şekilde vermektedir. Büyük sitelerin bahçelerinin çevrilmesinde, baklava desenli klasik tel örgü, çim dekor tel örgü ve panel tel örgü ile estetik bir görünüm kazandıran firmamız, Cevizlidere, Çankaya, Direkler, Ehlibeyt, Erzurum, Evciler, Gaziosmanpaşa, Güvenevler, Hilal, İlkadım, İncesu, Karapınar ve Kazım Özalp gibi mahalle sakinleri için, görkemli tel örgü hizmeti vermektedir.

 

 Tel Örgüde Özgün Çalışmalar Sunuyoruz

 

Tel örgü hizmetini sanata çeviren elemanlarımız, Kızılay, Konutkent, Kömürcü, Malazgirt, Meşrutiyet, Mimar Sinan, Mustafa Kemal, Naci Çakır, Oğuzlar ve Osman temiz gibi mahalleler için, mahalle görüntüsünü mükemmelleştirecek, estetik, zarif ve göz alıcı özgün tel örgü çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Bu mahallelere hizmet eden Çankaya tel örgü firmamız, başkentin güzide firmalarındandır.

 

 Zamanında Teslim

 

Bütün tel örgü siparişlerini zamanında teslim eden firmamız, 50. yıl, Akpınar, Arka Topraklık, Aşağı Öveçler, Aydınlar, Bademli dere, Balgat, Beytepe, Büyükesat, Cumhuriyet, Çavuşlu, Çukurambar, Dodurga, Emek, Esatoğlu, Fakülteler, Gökkuşağı, Güzeltepe, Huzur ve ilkbahar gibi mahalleler için, klasik baklava desenli tel örgü, jilet tel örgü, çim dekor tel örgü ve panel tel örgü çeşitlerini sunmaktadır. Çankaya’nın diğer bütün mahalleleri için de hizmet veren firmamız, Çankaya’nın bütün sakinleri için, en iyi ve en kaliteli tel örgü hizmetini vermeye çalışmaktadır.

Mesajınızı bırakın, size ulaşamlım.