Altındağ Tel Örgü

altindag-tel-orguSitelerin bahçelerini ve kapanması gereken bölgelerin etrafını, tel örgü sistemleriyle kapatabilirsiniz. Tel örgü sistemlerinin başarılı bir şekilde uygulanması için, Altındağ ilçesinin, Aktaş, Altınpark, Aydıncık, Baraj, Çamlık, Feridun ve Gültepe mahallelerine hizmet götüren firmamız, çit panel, çit kapı, kafes tel örgü ve jiletli tel örgü gibi hizmetler götürmektedir. Beton direk uygulamaları, genelde, büyük alanların çevrilmesinde kullanılmaktadır. Çit paneller ise, pvc kaplı olduğu için, daha dekoratiftir ve site, askeri bölge, villa bahçeleri vb. bahçelerin duvar üstlerinde daha çok tercih edilmektedir.

Dekoratif Seçenekler

Tel Örgü piyasasında dekoratif seçenekler çok önemlidir. Bu nedenle Altındağ tel örgü seçenekleriyle, hareket eden firmamız, pratik ve etkili çözüm yöntemleriyle hareket etmektedir. Hacıbayram, Karapürçek, Örnek, Sakarya, Uluğbey, Ziraat ve Alemdağ mahallelerindeki site ve bahçeli yerleşim yerleri için, en dekoratif tel örgü modellerini sunmaktayız. Ayrıca, Anafartalar, Aydınlıkevler, Başpınar, Doğantepe, Gicik, Güneşevler, Kavaklı ve Kale mahalleleri için de fiyat sunumu gerçekleştirmekteyiz. 3-6 cm aralıklarla baklava desenli tel örgüler yanında, son zamanlarda moda olan çit panel tel örgüler de tercih edilmektedir.

Ayrıca Altındağ ilçesindeki, Solfasol, Zübeyde Hanım, Yıldırım Beyazıt, Ali Ersoy, Atıfbey, Bağlariçi, Beşikkaya, Doğu, Gülpınar, Hacettepe, Karacaören, Önder, Plevne, Tatlar ve Yıldıztepe gibi mahalleler için de, mükemmel çalışmalar sunmaktayız. Panel çit tel örgüler, yeşilin cazibesi ile üretilmektedir. Bu nedenle, dekoratif bakımdan, oldukça şık görünüme sahiptir.