Ayaş Panel Çit

Pratik Montajıyla Panel Çit Ürünleri

 

      Çit piyasası, kolay duvar yükseltme teknolojisi ile tercih edilmektedir. Panel çit kategorisinde değerlendirilen bu ürünler, pvc kaplama sistemiyle üretilmektedir. Bu kaplama, dökülme, kırılma veya renk atma gibi durumlarla karşılaşmamaktadır.

 

Özel çim kaplama sanatıyla uyumlu olan bu ürünler, duvarınızın yeterince yükselmesini sağlar. Yeşil rengin en çok tercih edildiği ürün, canlı veya yapay sarmaşık ürünleriyle birebir uyum sağlamaktadır. Uyumlu ve kullanışlı özellikleriyle kullanılan Ayaş panel çit ürünü, büyük site bahçeleri, askeri ve emniyet bahçeleri, büyük villa bahçeleri ve benzeri yerlerin duvarlarını, pratik bir şekilde yükseltmektedir.

 

 Hırsızlara Geçit Yok

 

Jiletli tel ürünleri, bu panellerin üst kısmına monte edildiği zaman, estetik görünüm yanında, hırsızların geçişi engellenmektedir. Sanatsal değeri olan ve kafes yapımında da kullanılan bu hazır Ayaş panel çit ürünleri, kolay montaj özellikleriyle, Akkaya, Feruz ve Gökler mahalle sakinleri için, kısa zamanda montajlanmaktadır. Bir ömür boyu rahat bir şekilde kullanacağınız bu ürünler, panel görünümünde olup, ızgara şeklindedir. Bu paneller, özel yöntemlerle, duvar üzerindeki direklere, kolay bir şekilde montajlanmaktadır. Görüntü bakımından bir numara olan ve estetik dekor çalışmalarında kolay bir şekilde kullanılan ürün, pratik duvar yükseltme işlemlerinde, en çok tercih edilen üründür.

 

 Dekorunuzla Uyumlu

 

Duvar dekor çalışmalarıyla uyumlu olan bu ürünler, etkili dekor çalışmalarıyla, estetik görünüm kazanmanızı sağlamaktadır. Panelçit taktırmak istediğiniz zaman, ekiplerimiz, evinize gelerek, ölçü alırlar ve istediğiniz modelleri gösterirler. En uygun model için, en etkili ölçüler alınır ve bu ölçülere göre panel çit ürünleri montajlanır.