Ayaş Tel Örgü

ayas-tel-orgu

Bahçe, park ve büyük araziler için etkili çözüm, tel örgüdür. Büyük araziler için, baklava dilimli, galvaniz kaplı tel örgüler daha çok tercih edilmektedir. Ankara Ayaş ilçesi sakinleri için hizmet veren firmamız, şehir içinde en çok tercih edilen çit panel ürünlerini hızlı ve etkili bir şeklide montajlayarak satmaktadır. Ayaşın, Hacırecep, Hacıveli, Hacımemi ve Dervişimam mahallesi sakinleri için, en estetik ürünleri sunmaktayız.

Firmamızın en güzel tel örgü çalışmalarını, internet sayfasından takip edebilirsiniz. Panel çit tel örgü, jilet tel örgü ve klasik tel örgü kategorisinde en iyi çalışmalara imza atan firmamız, kısa zamanda çözüm üretmektedir. Konusunda uzman olan firmamız, ETA, Ferahfakı, Şıhmuhittin ve Camiatık mahalle sakinleri için, internetten beğenecekleri, en iyi çalışmaları sunmaktadır. Konusunda uzman olan firmamız, Ayaş tel örgü hizmetlerini, pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Sitelerin, Apartmanların ve villaların bahçe duvarlarına monte ettiğimiz tel örgüler, dış görünüş estetiğini bozmayacak şekilde tasarlanmıştır. Ömeroğlu, S.Cuma, S.Mahkeme ve S.Hocasinan mahalle sakinleri için, evlerini daha dekoratif gösterecek ürünleri tasarlamaktayız. Konusunda uzman olan firmamız, hızlı ve etkili bir çalışma sistemiyle, pratik çözüm noktasında, en iyi çözümler sunmaktadır. Beton direk ve demir direk seçenekleriyle üretilen tel örgüler, jilet tel örgü çeşitleriyle desteklenerek, hırsızlara geçit vermemektedir. Geçilmesi çok zor olan bu teller, güvenlik için en iyi tercih olarak değerlendirilmektedir.