Beypazarı Tel Örgü

Elit Tel Örgü Hizmeti Hakkında

 

Tel örgü güvenlik önlemi gerektiren alanlarda, özel mülklerde, koruma ihtiyacı güdülen her türlü alanın çevresine uygulanan bir işlemdir. Bu işlem için çeşitli yapılarda ve yüksekliklerde tel örgüler kullanılabilir. Galveniz kaplı tel örgüler uygulaması en çok yapılan tel örgü çeşitleridir. Galvenizli tel örgü tek başına uygulanabileceği gibi PVC kaplı da uygulanabilir.

 

 

Beypazarı tel örgü hizmeti

 

Elit tel örgü Ankara’nın diğer ilçelerinde olduğu gibi Beypazarı ilçesinde de hizmet vermektedir. Beypazarı ilçesinin Ayvaşık mahallesi, Başağaç mahallesi, Beytepe mahallesi, Cumhuriyet mahallesi, Gazipaşa mahallesi, Hacıkara mahallesi, İstiklal mahallesi, Kurtuluş mahallesi, Rüstempaşa mahallesi, Yeşilağaç mahallesi, Zafer mahallesi olmak üzere tüm mahallelerinde elit tel örgü hizmet vermektedir. Beypazarı ilçe sınırlarında bulunan özel mülkiyet alanlarınız ve herhangi çevrilmesini istediğiniz alana kaliteli galveniz kaplı tel örgü uygulaması yapılmaktadır.

 

Galveniz kaplı tel örgü özellikleri

 

Galveniz kaplı tel örgüler PVC kaplı olarak zeminde beton bir taban üzerinde demir direkler yardımıyla oluşturulur. PVC uygulaması yapılan tel örgüler kötü hava şartlarına karşı paslanma, kararma yapmaz, uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Bu yüzden PVC kaplı tel örgüler tercih edilmelidir. PVC kaplama yapılmayan tel örgüler dayanıksızdır. Galveniz kaplı tel örgü uygulaması orman koruma alanlarından, özel koruma alanlarına, inşaat alanlarından, arsalara birçok alanın çevrilmesi için kullanılır ve dayanıklılığı sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlar. Beypazarı tel örgü hizmeti bu uygulamaları içermektedir.