Çamlıdere Panel Çit

Panel Çit Tasarımı

 

      Duvar piyasasının göz kamaştırıcı özelliklerine sahip olan ve kolay kullanım özellikleriyle, sınıfının en etkili ürünü olan çit piyasası, jiletli tel, tel örgü, dikenli tel, çim çit ve Çamlıdere panel çit gibi ürünler sunmaktadır.

 

Duvarın yükselmesini sağlayan ve özellikle hırsız geçişlerini engellemek için, dikenli tel ile desteklenen bu ürünler, daldırma tekniği ile kaplaması yapılmaktadır. Pvc daldırma tekniği ile kaplaması yapılan ürün, güneşin yakıcı etkisinden ve şiddetli sıcakların kırıcı etkisinden etkilenmemektedir Kullanışlı özellikleriyle, birinci sınıf dekor çalışmalarında kullanılan Çamlıdere panel çit ürünleri, Ahatlar, Bardakçılar ve Çam köy mahalleleri kategorisinde, kolay kullanım ve montaj özelliklerine sahiptir. Yapmanız gereken, bu işte uzman olan firmamızı aramanızdır.

 

 Ölçü ve Montaj

 

Firma çalışanlarımız, panel çit için ölçü alır ve monte edilecek direk sayılarını belirler. Model kataloğundan panel şeklini beğendikten sonra, montajlama işlemine geçilir. Bu işlem de çok kısa sürer. Duvarınızı yükseltmenin yanında, dışarıdan görünmek istemiyorsanız, çim çit ürünleriyle, panel çitinizi kaplayabilirsiniz. Çim çit ürünleri de pvc kaplama tekniği ile üretilmektedir. Yağmur, kar ve benzeri bütün etkenlerden etkilenmeyen bu ürünler, şiddetli soğukların zararlı etkilerinden de etkilenmemektedir. Ömürlük olan bu ürünler, uzun yıllar rahat bir şekilde kullanılmaktadır.

 

 Estetik Görünüm

 

Büyük sitelerin bahçe çalışmalarında, çay bahçelerinin dekor çalışmalarında, resmi kurum bahçelerinde, çim çit ürünleri, en iyi dekor çalışmalarına imza atmaktadır. Aradığınız göz kamaştırıcı tasarımlarla, mükemmel dekor çalışmalarını gerçekleştirebilirsiniz. Jiletli tel, tel örgü, ferforje panel çit ve benzeri birçok ürünle uyumlu olan panel çit ürünleri, pratik özelliklere sahiptir.