Elmadağ Tel Örgü

Tel örgü nedir?

 

Tel örgü, uzun zamanlardır genellikle koruma amaçlı kullanılmaktadır. Bu sistem, farklı amaçlarla da kullanılmasıyla birlikte kullanım oranını arttırmıştır. Çoğunlukla bir bölgeyi çevrelemek ve koruma altına almak amacıyla kullanılmaktadır.

 

Günümüzde ülkemizde ve dünyada tel örgünün kullanıldığı yerler oldukça farklıdır. Yüksek güvenlik gerektiren yerlerde genellikle jiletli teller kullanılır. Bu tellerin üst kısmında halkalar şeklinde jiletler mevcuttur. Bunun gibi tel çeşitleri genellikle sınırlarda kullanılmaktadır. Tel örgüler, kafeslerde veya bazı spor komplekslerinde tercih edilebilmektedir. Daha korunur bir ortam ve bulunduğu yere göre de estetik bir görüntü katmaktadır.

 

Tel örgü nasıl yapılır?

 

Ankara’da Elmadağ tel örgü firmamız, 2015 yılından bu yana müşterilerine hizmet etmektedir. Sizlerin kullanacağınız mekâna göre her türlü tel çeşidi temin edilmektedir. Panel çit ve ferforje firmamızın sunduğu detaylı hizmet seçenekleridir. Firmamız, Elmadağ’da olduğu kadar Ankara’nın her ilçesinde ve mahallesinde hizmetini sürdürmektedir. Elmadağ ilçesi için Üçevler Mahallesi, Gümüşpala mahallesi, Kurtuluş mahallesi, Kemalpaşa mahallesi bunlara örnek olarak verilebilir.

 

Firmamızda tel örgü üzerine 1. sınıf kalitede olan ürünler müşterilerimize sunulmaktadır. Belirtilen mekânlarda gerekli ölçümler yapılır ve bu ölçümlerden sonra örgü aralıkları tamamen müşterilerin isteğine göre seçilir. En kısa sürede istenen ürünlerin temini sağlanır ve yapım işlemine başlanıp, en kısa sürede kişiye teslim edilir. Çeşitli sporların yapıldığı mekânlar için koruma imkânı sağlayan tel örgü sistemleri sadece korumakla kalmayıp, bulunduğu yere estetik bir görüntü de katmaktadır. Bu sebeple günümüzde çok farklı ortamlarda tercih edilmektedir.