Evren Tel Örgü

Özel yaşam alanlarınız iş alanlarınızın sınırlarını belirlemek ve korumak için yapmanız gereken şey tel örgü kullanmaktır. Ankara’nın her ilçesinde hizmet verdiğimiz gibi evren ilçesinde de hizmet vermekteyiz. Tel örgü denilince aklınıza gelebilecek her türlü ürünü bulabileceğiniz ve güvenle sahip olabileceğiniz tek adres olarak bizleri tercih etmelisiniz.

 

Tel örgü çeşitlerimiz

 

Tel örgüler kullanılan tele ve ayakta durmasını sağlayan sistemlere göre farklı gruplara ayrılmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için Evren tel örgü olarak klasik tel örgü, jiletli tel, dikenli tel ve kafes tel gibi farklı tel çeşitlerimizi sizlere sunmaktayız. Teller için kullanacağınız direklerde tercihinize ve kullanım alanınıza göre değişebilir. Beton ve demir direkli tel örgülerimiz mevcuttur. Farklı alanlar için kullanabileceğiniz güzel ve estetik görünüme sahip panel çit sistemlerimizi kullanabilirsiniz. Panel çitler ve panel çit kapılarımız son kalite üretim olup kaliteli dayanıklı ve garantilidir. Her türlü ürünümüz uzunca yıllar kullanım sağlamaktadır. İş alanları ve spor komplekslerini çevrelemek için bir çok çözümümüz mevcuttur.

 

Hizmet alanlarımız nerelerdir?

 

Ankara Evren ilçesinin her köşesine hizmet vermekteyiz. Yeni mahalle Şerafettin yılmaz mahallesi yusufuşağı solakuşağı ibrahimbeyli esenbeyli altınbaşak demirayak cebirli inebeyli mahalleleri olmak üzere her yerine hizmet vermekteyiz. Sitemiz üzerinden bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaraları ile iletişime geçip istediğiniz konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz son kalite üretim teknikleri ile imal edilip kaliteli garantili ve kullanışlıdır.