Mamak Tel Örgü

Mamak Tel Örgü Ve Çalışma Alanları

 

Tel örgüler günümüzde yaygın olarak farklı amaçlar doğrultusunda kullanılmaktadır. Ancak sektörde kaliteli ve kalitesiz üretim yapan işletmeler bulunmaktadır. Mamak tel örgü bu firmaların arasından sıyrılarak kaliteli ve güvenli tel örgü üretimleri ile lider konuma ulaşmıştır.

 

Mamak ilçesinden başlayarak ülkemize açılan Mamak tel örgü başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Tel örgü alanında gerekli olan her türlü çalışma belgelerine sahip olan firma, 10 bin dönümlük arazi üzerinde modern üretim tesislerinde tel örgü çalışmalarını yürütmektedir. Mamak tel örgü firmasının aynı zamanda Akdere, çağlayan, Türközü, Bahçelievler, kayaş gibi mahallelerinde de irtibat ofisleri bulunmaktadır.

 

Mamak tel örgü firmasının çalışma alanları nelerdir?

 

Mamak tel örgü firmasının çalışma alanları tel örgüye ihtiyaç duyulan her bölgeyedir. Fabrikaların etrafları, tarla çevrimeler, bahçe etrafları, konut ya da villa çevirme gibi bir çok alanda satış ve montaj uygulaması yapmaktadır. Bu alanda bir çok uygulamayı mamak Kıbrıs, başak, kutlu, ege mahallelerinde görmeniz olanaklıdır.

 

Mamak tel örgü firmasının hizmetleri nelerdir?

 

           Mamak tel örgü firması pvc teller, galvaniz teller, dikenli teller, jiletli teller, korkuluklar, beton direkli çit uygulamaları, boru direkli tel çit uygulamaları, dekoratif çit teli uygulamaları, panel tel uygulamaları gibi bir çok alanda hizmetlerini sürdürmektedir. Mamak tel örgünün bir çok çalışmasını mamak bölgesinde her yerde görmeniz olanaklıdır. Kaliteli hizmetini uygun fiyatlara sunan mamak tel örgü ihtiyacı olan herkesi beklemektedir.