Etimesgut Panel Çit

Panel Çit Kullanım Alanları Nelerdir?

 

Panel çit

 

  Ev ve iş yerlerinde bulunan açık alanların çevrelenerek güvenliğin sağlanabilmesi için kullanılan bir yöntemdir panel çit. Alan sınırlamaları ve kamera ile kontrollerin daha iyi bir şekilde yapılabilmesi için uygun çözüm yöntemidir. Ayrıca son derece ekonomik olmasından dolayı da sıklıkla tercih edilmektedir.

 

Panel çitler farklı mimari yapılara kolayca uygulanabilen çözümlerdir. Sağlamlığının yanı sıra estetik bir görüntüye sahip olması da tercih edilme sebebidir. Aynı zamanda her zemine rahatlıkla uygulanabiliyor olması ve ekstra bir bakıma ihtiyaç duymaması sayesinde fazlasıyla ilgi gören çit sistemidir. Bu çit sistemi kendi içerisinde de farklı gruplara ayrılmaktadır. Ekonomik ve estetik görünüme sahip bu güvenlik yöntemi ile ilgili Etimesgut panel çit hizmeti müşteri memnuniyeti ön planda tutularak verilmektedir.

 

Panel çit sistemleri

 

Klasik panel çit: Her mimariye uygun kullanım özelliğinde bulunan ve her zeminde kolayca uygulanan bir çit sistemidir. Mukavemeti arttıran bükümleri ve dayanıklı fırın boyasına sahip olmasıyla son derece kullanışlıdır. Farklı panel yüksekliklerine ve uzunluklarına sahiptir. Teknik açıdan kesinlikle dış etkenlere dayanıklı plastik ve paslanmaz malzemelerden üretilmektedir.

 

Natural panel çit: Klasik modellere göre daha detaylandırılmış ve geliştirilmiş olan bu model çitler, özellikleri sayesinde beklenilenden daha yüksek performansla kullanılabilmektedir. Her zemin ve mimariye uygun yapısıyla kolaylıkla çözüm sağlamaktadır. Natural panel çitte farklı yükseklik ölçülerine sahiptir. Aynı zamanda UV korumalı kırılmaz plastik ve paslanmaz malzemelerden üretilmektedir.

 

Tüm panel çit sistemleri ve hizmetleriyle ilgili Etimesgut panel çit sistemlerinin hizmeti uzman kadro tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir.