Kalecik Panel Çit

Panel Çitlerin Montajı Kolay Mıdır?

 

Panel çit

 

            Panel çit sistemleri güvenlik amaçlı kullanılan aynı zamanda simetri bakımından aynı oranlara sahip olan ve kolayca kurulumu yapılabilen çit sistemleridir. Demonte yapıda bulunan bu panel çitler hem beton zeminlerde hem de toprak zeminlerde kalecik panel çit ustaları tarafından rahatça uygulanabilmektedir. Sade ve estetik bir görüntüye sahip olmasıyla birlikte dış etkenlerin olumsuz etkilerine karşı dayanıklı olmalarından dolayı fazlasıyla tercih edilen güvenlik sitemleridir. Pek çok güvenlik amacı için kullanılabilmektedir. Ev, iş yerleri ya da site alanlarında beklenmeyen ya da davetsiz misafirlerin girişini önlemek amaçlı kontrollerin yapılmasını sağlamaktadır.

 

Panel çit uygulaması nasıl yapılır?

 

Panel çit sistemi eğer ki beton bir zemin üzerine monte edilecekse, dübeller kullanılarak panel çit tabanındaki plakalarla montajı yapılır. Toprak zeminde ise, öncelikle zemine beton dökülerek sonrasında montaj gerçekleştirilebilmektedir. Son derece pratik ve hızlı kurulum yapılabilen kalecik panel çit bu yüzden oldukça geniş bir kullanıcı portföyüne sahiptir. Montaj esnasında panel çit sistemlerinde çelikten ya da plastikten üretilen dayanıklı kelepçe ve klipsler kullanılır. Bu sayede birbirine tutunmaları sağlanarak uzun süreli kullanım özelliği kazandırılır.

 

Üretimi esnasında üzerinin kaplanması sayesinde son derece dayanıklı bir yapıya sahip olarak ekstra bakım maliyetleri oluşmasının önüne geçilir. Ayrıca boya yapılmasına gerek duyulmamaktadır. Çevreyle uyumlu görüntüsü sayesinde de şık bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda montajı sonrasında görüş alanıyla ilgili sıkıntı yaşanmamasından dolayı da gerekli kontrollerin kolaylıkla yapılmasına devam edilebilmektedir.