Etimesgut Tel Örgü

Yeni Nesil Tel Örgü

Kendimize ait açık alanlarının yerlerinin belli edilmesi, çevre ile ilgili karşılıklı korunmanın sağlanması, bahçemizde ve ya arsalarımızda yetiştirdiğimiz bitkilerin doğal ve insan faktörlü etkilerinden korunmak için tel örgülerden faydalanırız. Bu amaçla başkentlilere hizmet veren Etimesgut tel örgü hizmetleri ile tanışın. Özellikle içinde bulunduğumuz mevsim itibariyle bağ bahçe işlerinde yoğunluğun artması, tel örgü ihtiyacını da ön plana çıkarmaktadır.

 

En Kaliteli Malzeme

 

Etimesgut tel örgü işletmesi sizler için en kaliteli malzemeden ürettiği tel örgüleri, hizmetinize sunarak her türlü garantiyi taahhüt etmektedir. Tel örgü sistemlerini sadece bağ ve ya bahçe gibi alanların çevrilmesinde değil, toplu yaşama alanlarında bina çevirmesi, kapalı ve açık sportif faaliyet gösteren alanlarda izleyici ve oyuncuların arasındaki sınırı ayırmak için, halka açık park ve bahçelerde yeşil alanları dış etkilerden korumak, tehlikeli cihazları, elektrik sistemleri gibi alanların çevrilmesinde, anaokulları başta olmak üzer tüm okulların çevrilmesinde, özel botanik alanların çevrilmesinde derken oldukça geniş bir alanda kullanılmaktadır.

 

Tel Örgü Çeşitleri

 

Tel örgü çeşitleri ihtiyaçlarınıza göre şekillenmektedir. Çevirmelerin boyları, direkleri, örgü gözeneklerinin sıklığı, rengi, kalınlığı ve inceliği ile ilgili tüm kriterler sizin talebinize göre hazırlanmaktadır. Ayrıca elektrik sistemli, telli, telsiz, dikenli dikensiz çeşitleri de bulunmaktadır. Isıya, ışığa ve neme karşı dayanıklı çelik malzemeden metre işi hesaplanan tel örgü modellerini hem işletmeden birebir talep edebilirsiniz hem de internetten sipariş edebilirsiniz.