Haymana Tel Örgü

Geniş ürün yelpazesine sahip olarak hizmet vermekte olan firmamız bünyesinde Tel örgü sistemlerinde en iyi kalite ve sonuç sunulmaktadır. Tüm zemin tipleri üzerine uygulanabilen tel örgü sistemlerinde en uygun fiyat ve ürün garantisi ile hizmet verilmektedir. En iyi koruma ve kalite özelliğine sahip olarak üretilen tek örgü sistemleri uzman ve tecrübeli ekibimiz tarafından kurulumu gerçekleşmektedir.
Haymana tel örgü ihtiyaçlarınıza beklentiniz doğrultusunda cevap vermekteyiz. Açık alanlar üzerine oturtulmak üzere tasarlanan panel sistem kapılara en iyi koruma sistemi olarak, belirtilen alanlara üstün koruma hizmeti ile uygulanmaktadır. Spor alanları üzerine, halı saha tel örgü çevirme sistemlerine en dayanıklı malzemeler kullanılarak uygulanmaktadır. Her hava şartına uygun yağmur ve kış şartlarına dayanıklı malzemeler kullanılmaktadır. Raylı geçiş sistem destekli kapılar üzerine uygulanan kalın bükülmez tel örgü sistemlerinde en iyi hizmeti vermekteyiz.

Tüm Haymana bölgesi konumundaki mahallelere sınırsız hizmet sağlanmaktadır. Ahırlı kuyu mahallesinden, Yeşilyurt mahallesine tüm bölgelere hizmet verebilmekteyiz. Yapım aşamaları ve kullanılan kaliteli malzemeler garanti kapsamı altında uygulanmaktadır. Çit üzerine yapılan geçiş korumak ve engellemek amaçlı yapılan tel örgü sistemlerinde en iyi sonucu elde etmek için hizmet vermekteyiz. Villa, bahçe, okul, izinsiz girişleri kısıtlamak amaçlı yapılan jiletli tel örgü sistemleri, paslanmaz ve uzun süre koruma sağlayan malzemeler ile yapımı gerçekleşmektedir. Tel örgü sistemleri, müşteri beklentilerine en iyi şekilde hitap edebilecek üstün kalite ile üretilen malzemelerden montajı gerçekleştirilerek, çok uygun fiyatlara yapımı gerçekleşmektedir.