Kızılcahamam Tel Örgü

     Tel örgü sistemleri günümüzde farklı üretim şekilleri ve farklı kullanım alanları ile Kızılcahamam tel örgü tarafından üretilmektedir. Kızılcahamam tel örgü yaklaşık 5 bin dönümlük arazi üzerine kurulu devasa üretim fabrikasında hem üretim, hem uygulama hem de satışını yapmaktadır.

 

Kızılcahamam tel örgü sistemlerinin bu alanda yaptıkları başarılı çalışmaları Akçay, Karşıyaka, İsmet paşa mahallelerinde tamamlamış olup diğer mahallelerinde de çalışmaları devam etmektedir. Kızılcahamam tel örgü jiletli, kafesli ve dikenli tel örgü modellerini farklı renk seçenekleri ile üretimlerini son sistem teknolojik makineler ile seri olarak üretmekte olup Kızılcahamam’dan dünyaya açılmaktadır. Kaliteli tel örgüleri uygun fiyat politikası ile halkın beğenisine sunan Kızılcahamam tel örgü bu alanda başarılı çalışmalara imza atmaktadır.

 

Tel örgülerin kullanım alanları nelerdir?

 

Kızılcahamam tel örgü sistemleri üretimlerini geniş kapsamlı yaptığı için farklı kullanım alanlarını düşünerek tasarlamaktadır. Fabrika ambar ve depolarında, askeri alanlarda, hava alanlarında, otoyollarda, bahçelerde, fabrikalarda, parklarda, sitelerde, çiftliklerde, hayvan barınaklarında, oyun sahalarında olmak üzere sayısız alanda tel örgüler kullanılmaktadır.

 

Kızılcahamam tel örgü sistemlerinin ürettiği tel örgüler kaliteli midir?

 

Kızılcahamam tel örgü kalite, sağlamlık başta olmak üzere çalışmalarını müşteri memnuniyeti odaklı yapmakta olup uzun yıllar bozulmadan kullanabileceğiniz tel örgüler üretmekte ve satışını yapmaktadır. Kızılcahamam tel örgü sistemlerinin ürettiği tel örgüler her türlü dış etkenlere karşı deforme olmadan ve renklerini kaybetmeden kaliteli malzeme kullanılması nedeni ile bütünlüğünü yıllarca korumaktadır.