Yenimahalle Tel Örgü

 

Tel Örgü Nedir?

 

       Tel örgü, özel mülk ya da kamuya ait alanların koruma altına alınması için uygulanan bir yöntemdir. Okul, hastane, askeri bölgeler, arsa bölümleri gibi alanların güvenliğini sağlamak amacıyla, bu alanların etrafına tel örgü çekilir. Böylece alanı, dışarıdan gelecek zararlara karşı bir nebze korumuş olursunuz.

 

 Tel Örgü Fiyatları

 

           Yenimahalle tel örgü, size ait bölümü korumanız için, oldukça uygun fiyatlar sunmaktadır. Tel örgülerin genel olarak fiyat Aralıkları; 700 TL ile 3500 TL arasında değişmektedir. Yenimahalle tel örgüleri, sizin isteğinize göre uygun bir fiyata anlaşabilirsiniz. Alanınızın metresi hesaplanır, her metre için fiyat belirlenir ve anlaşmaya sunulur.

 

 Tel Örgü Çeşitleri

 

Güvenlik açısından en çok tercih edilen tel örgü, çapraz tel örgüsüdür. Düz tellerin arasından, biraz zorlama ile geçmek kolaydır, ancak çapraz tel örgünün içinden geçmek cesaret isteyecektir. Diğer bir tercih edilen örgü çeşidi ise, paslanmaz tel örgülerdir. Karda, yağmurda ıslandığı için zamanla paslanmaya yüz tutan teller, eski dayanaklığını kaybederek, kolayca ortadan ikiye ayrılacak şekle girebilir. Böylece hem güvenli alanınız tehlikeye girmiş olur, hem de paranız boşa gidebilir. Paslanmaz telden sonra ise en iyisi ve diğerlerine göre daha pahalı olan tel, boru teldir. Kalın olmasıyla, diğer tellere göre daha sağlam ancak, maliyeti yüksektir. Kolay kolay paslanmaz ve bükülemeyecek kadar sağlamdır.