Hakkımızda

Elit Tel Örgü

2015 yılında kurulan firmamız tel örgü, jiletli tel, kafes tel, beton direk ve panel çit hizmetlerini siz değerli müşterilerimize kalite standartları çerçevesinde verebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Sektör içerisindeki hedefimiz Elit tel örgü firması olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunabilmektir. Uzman ve tecrübeli ekibimiz, kendilerini sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek geliştirmektedir. Teknolojinin de imkanlarından yararlanarak sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz sayesinde mekanlarınızın güvenliğini en üst düzeye çıkartabilirsiniz.

Ekonomik Tel Örgü Çözümleri için Doğru Adres

Tel örgü hizmetlerinden yararlandığınız zaman alan belirleme ve çevre güvenliğinin arttırılması gibi imkanlardan da ekonomik fiyatlarımız ile yararlanmaya başlayabilirsiniz. Mekanlarınızın etrafının tel örgüler ile kaplanması aynı zamanda işlenecek güvenlik suçlarına karşı da kişilere büyük bir caydırıcılık etkisi sağlayabilmektedir.

Talepleriniz doğrultusunda ekibimiz sizler için örgü aralıklarını kendi ihtiyaçlarınıza göre belirleyebileceğiniz imkanları da sunmaktadır.

Elit Tel Örgü firması olarak çeşitli renklerde ve modellerde ürettiğimiz 1. sınıf kalitedeki ürünlerimiz sayesinde mekanlarınızın dekorasyonunu da daha estetik bir hale büründürebilirsiniz. Boş arsalar, karayolu sınırları, askeri alanlar ve havaalanları başta olmak üzere tüm kişisel ihtiyaçlarınıza yönelik pratik çözümler üretmeye devam ediyoruz. Örneğin futbol maçlarının yapıldığı futbol sahalarının etrafının çevrilmesi için kullanılan teller sayesinde saha alanının belirlenmesi ve topların saha dışına çıkışları engellenebilmektedir. Bu ve türevleri ihtiyaçlarınızı tamamen sizlere özel bir analiz çalışması sonrasında belirleyerek hizmetlerimizi sunuyoruz.

Dış Mekan Koşullarına Uygun Tel Örgüler

Müşterilerimizden gelen talepleri ve onların ihtiyaçlarını doğru şekilde analiz ederek Elit tel örgü firması olarak sizlere zamanında teslimat garantili hizmetler sunuyoruz. Ürün geliştirme ve araştırma çalışmalarımıza hız kesmeden devam ederek, sektör içerisindeki farklı bakış açımız ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya gayret gösteriyoruz.

Üst düzey güvenlik önlemi almanız gereken bölgelerde kullanabileceğiniz tel örgü hizmetlerimizi sizlere ekonomik fiyatlar ile sunarak, mekanlarınızın daha güvenilir bir hale gelmesini sağlıyoruz. Hizmetlerimizden yararlandığınız zaman dış mekan koşullarına karşı tamamen dayanıklı olan tel örgülerin sahibi olabilirsiniz. Böylelikle maliyetlerinizi düşük tutarak işletmelerinizin geleceğini ve güvenliğini garanti altına almış olursunuz.

Telefon Numaramız

0 535 331 94 55
Salih Parlatan

Mesajınızı bırakın, size ulaşamlım.