Şereflikoçhisar Panel Çit

Uzun Ömürlü Çit Teknolojisi

 

          Büyük sitelerde, bahçelerde, villa bahçelerinde. Resmi kurum bahçelerinde ve benzeri birçok yerde, çit, tel örgü ve jiletli tel gibi birçok ürün, duvar yükseltme ve kapatma işlemi için özel olarak kullanılmaktadır. Çim panel çalışmalarında, en iyi ve en etkili örneklerle satışa sunulan Şereflikoçhisar panel çit ürünleri, aradığınız kaliteyi sunmaktadır.

 

Dayanıklı Özelliklere Sahip

 

Kararma yapmayan ve pvc daldırma yöntemiyle kaplanan panel çit ürünleri yeşilin etkili görünümüyle üretilmiştir. Genelde tercih edilen renk olan yeşil, sarmaşık çiçeklerle uyum sağladığı için, göz kamaştıran özelliklerle üretilmektedir. Güneşin zararlı etkilerine maruz kalmayan Şereflikoçhisar panel çit ürünleri, yağmur, kar ve fırtınanın zararlı etkilerine karşı dayanıklıdır.

 

Şiddetli soğuklar nedeniyle kırılma veya çatlama yapmayan panel çit ürünleri, birinci sınıf ürünlerdir. Kullanım özellikleri pratik olan bu ürünler, görkemli özellikleriyle, etkili çevre tasarım çalışmalarında en çok tercih edilen ürünler içerisindedir. Genelde duvar yükseltme işlemleri için kullanılan bu ürünlerde, ferforje çit ve kafes çit gibi çalışmalarda da kullanılmaktadır.

 

Dış Etkenlerden Etkilenmez

 

Yıllarca rahat bir şekilde kullanılabilen ürün, solma, çatlama veya dökülme yapmaz. Dayanıklı pvc kaplama teknikleriyle üretilen panel çit ürünleri, büyük bahçelerin ve sitelerin vazgeçilmez ürünüdür. Üst kısımdan panel çitin geçilmemesi için, jiletli tel ile takviyesi gerçekleşmektedir. Bu yöntemle, hırsızlara geçit veremeyen panel çit ürünleri, estetik özellikleriyle göz doldurmaktadır. Panel çit ürünlerinin üzerine çim çit ürünü de monte edilmektedir. Bu üründe, pvc daldırma ile üretilmiştir ve çim görüntüsüyle, sulama ve bakım istemeyen bir bitki örtüsü görünümündedir.

Çankaya Panel Çit

Tüm İhtiyaçlara Uygun Panel Çit Seçeneği

 

Panel Çit Sistemlerinin Özellikleri :

 

       Ev, işyeri ya da bahçe gibi alanlarda güvenliği sağlamak amacı ile tercih edilen panel çitler, tehlike arz eden durumların önüne geçebilen önemli sistemlerden biridir. Alanlardaki sınırların belli olmasını sağlayan ve oldukça yaygın bir kullanım alanına sahip olan panel çitler en ekonomik güvenlik sistemlerinden biridir.

 

Uzun seneler boyunca sorunsuzca kullanım olanağı sunan panel çitleri, estetik görüntüsünün yanı sıra tüm doğa şartlarına karşı dayanıklı yapısı ile de tercih edilmektedir. Uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretilen Çankaya panel çit seçenekleri, müşterinin kullanım ihtiyacına uygun özelliklerde tasarlanmaktadır.

 

 Panel Çit Sistemlerinin Sağladığı Avantajlar :

 

Sağladığı güvenliğin yanı sıra alanlardaki sınırların belli olması için de kullanılan panel çitler, kullanıcılara birçok avantajı bir arada sunmaktadır. Oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olan ve düşük maliyet gerektiren panel çitler, bu özellikleri ile birçok alanda sıklıkla tercih edilmektedir. Hırsızlık olaylarına karşı caydırıcı bir özellik taşıyan panel çitler, en ileri teknolojiler ile tasarlanmakta ve müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

 

Estetik görünümlerde tasarlanan ve profesyonel ekip eşliğinde kolaylıkla montajı gerçekleştirilen panel çit seçenekleri, herhangi bir bakım gerektirmeden uzun seneler kullanılabilmektedir. İstenildiğinde yine kolayca yerinden çıkartılabilen panel çitler, tüm müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmektedir.

 

Kalite standartlarına uygun olarak üretimi yapılan Çankaya panel çit seçenekleri, alanlardaki güvenliği sağlayabilmek için en ekonomik ve en etkili çözümlerden birini sunuyor.

Ayaş Panel Çit

Pratik Montajıyla Panel Çit Ürünleri

 

      Çit piyasası, kolay duvar yükseltme teknolojisi ile tercih edilmektedir. Panel çit kategorisinde değerlendirilen bu ürünler, pvc kaplama sistemiyle üretilmektedir. Bu kaplama, dökülme, kırılma veya renk atma gibi durumlarla karşılaşmamaktadır.

 

Özel çim kaplama sanatıyla uyumlu olan bu ürünler, duvarınızın yeterince yükselmesini sağlar. Yeşil rengin en çok tercih edildiği ürün, canlı veya yapay sarmaşık ürünleriyle birebir uyum sağlamaktadır. Uyumlu ve kullanışlı özellikleriyle kullanılan Ayaş panel çit ürünü, büyük site bahçeleri, askeri ve emniyet bahçeleri, büyük villa bahçeleri ve benzeri yerlerin duvarlarını, pratik bir şekilde yükseltmektedir.

 

 Hırsızlara Geçit Yok

 

Jiletli tel ürünleri, bu panellerin üst kısmına monte edildiği zaman, estetik görünüm yanında, hırsızların geçişi engellenmektedir. Sanatsal değeri olan ve kafes yapımında da kullanılan bu hazır Ayaş panel çit ürünleri, kolay montaj özellikleriyle, Akkaya, Feruz ve Gökler mahalle sakinleri için, kısa zamanda montajlanmaktadır. Bir ömür boyu rahat bir şekilde kullanacağınız bu ürünler, panel görünümünde olup, ızgara şeklindedir. Bu paneller, özel yöntemlerle, duvar üzerindeki direklere, kolay bir şekilde montajlanmaktadır. Görüntü bakımından bir numara olan ve estetik dekor çalışmalarında kolay bir şekilde kullanılan ürün, pratik duvar yükseltme işlemlerinde, en çok tercih edilen üründür.

 

 Dekorunuzla Uyumlu

 

Duvar dekor çalışmalarıyla uyumlu olan bu ürünler, etkili dekor çalışmalarıyla, estetik görünüm kazanmanızı sağlamaktadır. Panelçit taktırmak istediğiniz zaman, ekiplerimiz, evinize gelerek, ölçü alırlar ve istediğiniz modelleri gösterirler. En uygun model için, en etkili ölçüler alınır ve bu ölçülere göre panel çit ürünleri montajlanır.

Polatlı Panel Çit

Polatlı Panel Çit

 

            Polatlı panel çit olarak Ankara’nın Polatlı ilçesinde hizmet vermekteyiz. Polatlı da; Gülveren mahallesi, Fatih mahallesi, Gazi mahallesi, Çekirdeksiz mahallesi, Gençali mahallesi ve benzeri şekilde tüm her yerine hizmet vermekteyiz.

 

           Polatlı panel çit olarak her türlü sınırlanması belirlenmek istenilen alanda panel çit sistemi kurmaktayız. Panel çit sistemi ileri düzey teknoloji ile üretilmiş olup, son zamanlar da tel örgü sistemleri arasında en çok dikkat çeken sistemdir. Panel çit sistemi kullanışlı ve ekonomik özelliği ile en çok tercih edilen sistemdir.

 

Panel çit sistemi oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Öncelikli olarak güvenlik sağlanmak istenilen kısımlarda öncelikli olarak kullanılmaktadır. Panel çit sistemi engelleyici özelliğinin yanı sıra caydırıcı bir nitelikte taşımaktadır. Aynı zaman da zarar verici bir özellikte olmadığı için güvenlik sistemlerinde öncelikli olarak tercih edilmektedir.

 

Spor alanlarının tüm sınırlarının belirlenmesi için de panel çit sistemi kullanılmaktadır. Panel çit sistemi spor alanının belirlenmesinin yanı sıra spor araç ve gereçlerinin alanın dışına çıkması engellenmektedir. Bu özelliğinden dolayı spor alanlarında vazgeçilmez bir sistemdir. Apartman veya sitelerin dış kısımlarının çevrilmesinde de sıklık ile kullanılmaktadır.

 

Bu sayede apartmanın kullanım alanları belirlenmiş olunur. Sürekli olarak yenilenen ve gelişen panel çit sistemleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için hizmet sunmaktayız. Panel çit sistemleri insan sağlığı ve çevreye uyumlu yapısı sayesinde gönül rahatlığı ile tercih edilmektedir.

Beypazarı Panel Çit

Panel Çitlerin Montajı Nasıl Yapılır?

 

Panel çit hakkında bilgiler

 

            Panel çit sistemleri farklı ürün çözümlerine göre son derece ekonomik olan ürünlerdir. Aynı zamanda uzun ömürlü ve dayanıklı bir yapıya sahiplerdir. Sahip oldukları bükümler dış etkenlerin olumsuz etkilerine karşı dayanıklılıklarını arttıran unsur olmaktadır. Uzman montaj ekipleri tarafından son derece kolay bir şekilde kurulumları yapılabilmektedir. Ayrıca ekstra bir bakım ihtiyacı olmayan bu çit sistemleri Beypazarı panel çit olarak en çok tercih edilen güvenlik ürünleridir. İstek üzerine farklı boyutlarda da üretimi yapılabilen panel çit sistemleri için en doğru ve uygun olan bilgi yine uzmanlar tarafından verilebilmektedir.

 

Panel çit montajı hakkında

 

Standartta çit direği kare profil ya da boru profili şeklinde kullanılarak montajı gerçekleştirilmektedir. Panel çitin direğe montajı ise plastik ve çelik malzemelerden üretilen kelepçe ve klipslerle yapılmaktadır. Montajın yapıldığı zemin eğer toprak ise zeminse beton döküldükten sonra direk montajı gerçekleştirilir. Eğer ki montaj yapılan zemin beton ise direğin taban kısmında bulunan plakalarla beton zemine dübeller çakılarak kurulumu gerçekleştirilir.

 

Tüm bu hizmetler Beypazarı panel çit uzmanları tarafından son derece dikkatli bir şekilde gerçekleştirilir. Çünkü verilen hizmetin kalitesi önemlidir. Böylelikle müşteri memnuniyeti sağlanarak yapılan montajla uzun ömürlü panel çit kullanımı sağlanmaktadır. Hem ekonomik hem de uzun ömürlü olmasından dolayı en çok tercih edilen ürün olan panel çit sayesinde oldukça geniş bir kitleye hizmet verilmektedir. Böylelikle hem evlerin hem de iş yerlerinin güvenliği en iyi şekilde sağlanmaktadır.

Kalecik Panel Çit

Panel Çitlerin Montajı Kolay Mıdır?

 

Panel çit

 

            Panel çit sistemleri güvenlik amaçlı kullanılan aynı zamanda simetri bakımından aynı oranlara sahip olan ve kolayca kurulumu yapılabilen çit sistemleridir. Demonte yapıda bulunan bu panel çitler hem beton zeminlerde hem de toprak zeminlerde kalecik panel çit ustaları tarafından rahatça uygulanabilmektedir. Sade ve estetik bir görüntüye sahip olmasıyla birlikte dış etkenlerin olumsuz etkilerine karşı dayanıklı olmalarından dolayı fazlasıyla tercih edilen güvenlik sitemleridir. Pek çok güvenlik amacı için kullanılabilmektedir. Ev, iş yerleri ya da site alanlarında beklenmeyen ya da davetsiz misafirlerin girişini önlemek amaçlı kontrollerin yapılmasını sağlamaktadır.

 

Panel çit uygulaması nasıl yapılır?

 

Panel çit sistemi eğer ki beton bir zemin üzerine monte edilecekse, dübeller kullanılarak panel çit tabanındaki plakalarla montajı yapılır. Toprak zeminde ise, öncelikle zemine beton dökülerek sonrasında montaj gerçekleştirilebilmektedir. Son derece pratik ve hızlı kurulum yapılabilen kalecik panel çit bu yüzden oldukça geniş bir kullanıcı portföyüne sahiptir. Montaj esnasında panel çit sistemlerinde çelikten ya da plastikten üretilen dayanıklı kelepçe ve klipsler kullanılır. Bu sayede birbirine tutunmaları sağlanarak uzun süreli kullanım özelliği kazandırılır.

 

Üretimi esnasında üzerinin kaplanması sayesinde son derece dayanıklı bir yapıya sahip olarak ekstra bakım maliyetleri oluşmasının önüne geçilir. Ayrıca boya yapılmasına gerek duyulmamaktadır. Çevreyle uyumlu görüntüsü sayesinde de şık bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda montajı sonrasında görüş alanıyla ilgili sıkıntı yaşanmamasından dolayı da gerekli kontrollerin kolaylıkla yapılmasına devam edilebilmektedir.

Çubuk Panel Çit

Panel Çit Özellikleri Nelerdir?

 

Panel çit nedir?

Panel çit ev ya da iş yerlerinin sahip olduğu geniş alanların çevrelenmesi ve güvenliği için kullanılan bir yöntemdir. Aynı zaman çubuk panel çit ürünleri son derece dayanıklı ve çevre görünümünü engellemediğinden dolayı oldukça estetik bir yapıya sahiptir. Kullanım alanı sadece ev ve iş yerleriyle sınırlı olmayan panel çit sistemleri ayrıca hastane, okul, restaurant, kamu kuruluşları gibi pek çok değişik sektörde de geniş alanlar için kullanılabilmektedir.

 

Panel çit özellikleri nelerdir?

 

Galvaniz tel yapısına sahip olan panel çit sistemleri, üzerinde uygulanan farklı işlemlerle oksitlenme yapmayan ürünlerdir. Yapılan işlemler sonrasında oluşturulan kaplama sayesinde de herhangi bir ekstra bakım yapılması gerekmemektedir. Kurulum ve montajı da son derece kolay ve hızlı olan çubuk panel çit sistemleri uzmanlar tarafından kısa sürede monte edilebilmektedir. Uzun kullanım ömrüne sahip olan bu ürünler üretim esnasında yapılan bükümler sayesinde dış etkenlerin olumsuzluklarına karşı son derece mukavemeti yüksek ürünlerdir. Ekonomik olmasıyla birlikte dayanıklılığından dolayı da ilk sıralarda tercih edilmektedir.

 

Güvenlik önlemi olarak rahatlıkla kullanılabilen panel çit sistemleri estetik görüntüsünden dolayı da son derece ideal çözümler olmaktadır. Yıllarca kullanılabilir özelliğiyle maliyetini kendi kendine telafi eden bir ürün özelliğindedir. Panel çit ürünleri hakkında detaylı bilgi kesinlikle uzmanlarından alınarak seçimi gerçekleştirilmelidir. Bu bilgiler esnasında fiyatları hakkında da bilgi alabilmek mümkün olacaktır. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu panel çit sistemleri için sunulan hizmetlerde kalite her zaman önemli bir yere sahiptir.

Çamlıdere Panel Çit

Panel Çit Tasarımı

 

      Duvar piyasasının göz kamaştırıcı özelliklerine sahip olan ve kolay kullanım özellikleriyle, sınıfının en etkili ürünü olan çit piyasası, jiletli tel, tel örgü, dikenli tel, çim çit ve Çamlıdere panel çit gibi ürünler sunmaktadır.

 

Duvarın yükselmesini sağlayan ve özellikle hırsız geçişlerini engellemek için, dikenli tel ile desteklenen bu ürünler, daldırma tekniği ile kaplaması yapılmaktadır. Pvc daldırma tekniği ile kaplaması yapılan ürün, güneşin yakıcı etkisinden ve şiddetli sıcakların kırıcı etkisinden etkilenmemektedir Kullanışlı özellikleriyle, birinci sınıf dekor çalışmalarında kullanılan Çamlıdere panel çit ürünleri, Ahatlar, Bardakçılar ve Çam köy mahalleleri kategorisinde, kolay kullanım ve montaj özelliklerine sahiptir. Yapmanız gereken, bu işte uzman olan firmamızı aramanızdır.

 

 Ölçü ve Montaj

 

Firma çalışanlarımız, panel çit için ölçü alır ve monte edilecek direk sayılarını belirler. Model kataloğundan panel şeklini beğendikten sonra, montajlama işlemine geçilir. Bu işlem de çok kısa sürer. Duvarınızı yükseltmenin yanında, dışarıdan görünmek istemiyorsanız, çim çit ürünleriyle, panel çitinizi kaplayabilirsiniz. Çim çit ürünleri de pvc kaplama tekniği ile üretilmektedir. Yağmur, kar ve benzeri bütün etkenlerden etkilenmeyen bu ürünler, şiddetli soğukların zararlı etkilerinden de etkilenmemektedir. Ömürlük olan bu ürünler, uzun yıllar rahat bir şekilde kullanılmaktadır.

 

 Estetik Görünüm

 

Büyük sitelerin bahçe çalışmalarında, çay bahçelerinin dekor çalışmalarında, resmi kurum bahçelerinde, çim çit ürünleri, en iyi dekor çalışmalarına imza atmaktadır. Aradığınız göz kamaştırıcı tasarımlarla, mükemmel dekor çalışmalarını gerçekleştirebilirsiniz. Jiletli tel, tel örgü, ferforje panel çit ve benzeri birçok ürünle uyumlu olan panel çit ürünleri, pratik özelliklere sahiptir.

Gölbaşı Panel Çit

Panel Çit Özellikleri Nelerdir?

 

Panel çit hakkında genel bilgiler

 

      Panel çitler ilk öncelikle güvenlik amaçlı kullanılmak için tercih edilen ürünlerdir. Bu durum sonrasında ise çevreyle uyumlu ve estetik bir görüntü oluşturması istenmektedir. Son derece pratik kurulum özelliğine sahip olan Gölbaşı panel çit ürünleri için uzmanlar tarafından kaliteli hizmet sağlanmaktadır. Ev ve iş yerlerinde kullanıldığı gibi hastane, askeri alanlar, kamu kuruluşları ve okullarda da kullanılabilmektedir. Oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahip olan panel çit sistemleri müşteri memnuniyeti ön planda tutularak hizmetler gerçekleştirilmektedir.

 

Panel çit sistemleri özellikleri

 

Panel çitler standart uzunluk ölçüsüne sahip olmakla birlikte farklı yükseklik ölçülerine sahiptir. Ayrıca talebe göre özel üretim yapılabilme imkânı sunulabilmektedir. Bununla birlikte galvaniz malzemesinin kaplamalı yapısıyla son derece dayanıklıdır. Montajı esnasında kullanılan klips ve kelepçeler ise oldukça dayanıklı malzemelerden üretilerek kullanılır. Ayrıca panel çitlerin üretimi esnasında uygulanan bükümler sayesinde de dış etkenlerin olumsuzluklarına karşı mukavemetleri fazlasıyla arttırılmış olur. Bu sayede uzun yıllar sorunsuz bir şekilde güvenlik amaçlı kullanımlarına devam edilir, aynı zamanda ekstra bakım gerektirmeyen özelliğinden dolayı da maliyetler açısından oldukça avantajlıdır.

 

Farklı güvenlik çözümlerine göre de fazlasıyla ekonomik olmasından dolayı en sık tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Fazlasıyla tercih edilen Gölbaşı panel çit sistemleri kaliteli hizmet anlayışıyla herkese ihtiyacı olan çözümleri sunarak müşteri memnuniyetini daimi kılmaktadır. Bu yüzden her geçen gün artan portföyüyle birlikte daha fazla kişiye ulaşmak için son hızla çalışmaya devam etmektedir.

Etimesgut Panel Çit

Panel Çit Kullanım Alanları Nelerdir?

 

Panel çit

 

  Ev ve iş yerlerinde bulunan açık alanların çevrelenerek güvenliğin sağlanabilmesi için kullanılan bir yöntemdir panel çit. Alan sınırlamaları ve kamera ile kontrollerin daha iyi bir şekilde yapılabilmesi için uygun çözüm yöntemidir. Ayrıca son derece ekonomik olmasından dolayı da sıklıkla tercih edilmektedir.

 

Panel çitler farklı mimari yapılara kolayca uygulanabilen çözümlerdir. Sağlamlığının yanı sıra estetik bir görüntüye sahip olması da tercih edilme sebebidir. Aynı zamanda her zemine rahatlıkla uygulanabiliyor olması ve ekstra bir bakıma ihtiyaç duymaması sayesinde fazlasıyla ilgi gören çit sistemidir. Bu çit sistemi kendi içerisinde de farklı gruplara ayrılmaktadır. Ekonomik ve estetik görünüme sahip bu güvenlik yöntemi ile ilgili Etimesgut panel çit hizmeti müşteri memnuniyeti ön planda tutularak verilmektedir.

 

Panel çit sistemleri

 

Klasik panel çit: Her mimariye uygun kullanım özelliğinde bulunan ve her zeminde kolayca uygulanan bir çit sistemidir. Mukavemeti arttıran bükümleri ve dayanıklı fırın boyasına sahip olmasıyla son derece kullanışlıdır. Farklı panel yüksekliklerine ve uzunluklarına sahiptir. Teknik açıdan kesinlikle dış etkenlere dayanıklı plastik ve paslanmaz malzemelerden üretilmektedir.

 

Natural panel çit: Klasik modellere göre daha detaylandırılmış ve geliştirilmiş olan bu model çitler, özellikleri sayesinde beklenilenden daha yüksek performansla kullanılabilmektedir. Her zemin ve mimariye uygun yapısıyla kolaylıkla çözüm sağlamaktadır. Natural panel çitte farklı yükseklik ölçülerine sahiptir. Aynı zamanda UV korumalı kırılmaz plastik ve paslanmaz malzemelerden üretilmektedir.

 

Tüm panel çit sistemleri ve hizmetleriyle ilgili Etimesgut panel çit sistemlerinin hizmeti uzman kadro tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir.