Kalecik Tel Örgü

  Tel örgüler, yakın zamana kadar, estetiği olmayan ürünler olarak gösterilirdi. Ancak, son zamanlarda, firmamız, Afşar, Akçataş, Aktepe, Cuma, Çaykaya, Arkbürk, Değirmenkaya, Eskiköy, Gökdere, Hacıköy, Hançılı, Karalar, Keklicek, Kızılkaya, Mahmutlar, Şemseddin, Tilki, Yöneçöte ve Yılanlı mahalle sakinleri için, pratik tel örgü hizmeti vermektedir.

 

Çürüme Yapmaz

 

Jiletli tel, klasik çit teli, çim dekor ve panel çit tel örgü çeşitleri, özel yapıları nedeniyle çürüme yapmaz ve panel çit ürünleri gibi pvc kaplı olduğu için, bozulma yapmaz. Güneş ışınları ve hava şartları, bu tel yapılarına zarar vermez. Bu ürünleri, Ahikemalşenyurt, Akkaynak, Alibey, Beykavağı, Çandır, Çiftlikköy, Demirtaş, Eşmedere, Gölköy, Halilağa Tabakane, Hasayaz, Kılçak, Karatepe, Koyunbaba, Samanlık, Şeyhmahmut, Uyarca, Yenidoğan ve Yurtyenice mahallesi sakinleri için, özel olarak tahsis edilmektedir. Kalecik ilçesinin bu mahalleleri için, Kalecik tel örgü kategorisinde, en iyi tasarımlarla hizmet eden firmamız, binaların ve bahçelerin dekorlarıyla uyumlu olan tel örgü hizmetini vermektedir.

 

 Duvarlarınız Şenlensin

 

Duvarların üzerine monte edilebilen tel örgü ve jilet tel örnekleri, duvar dekorlarını daha mükemmel hale getirmektedir. Ahiler, Akkuzulu, Altıntaş, Buğra, Çanşa, Dağdemir, Elmapınar, Gökçeören, Gümüşpınar, Halitcevriaslangil, Karahöyük, Karkın, Kınık, Koyular, Satılar, Tavşancık, Yalımköy, Yeşilöz ve Yüzbey mahalle sakinlerinin hizmetinde olan tel örgü şirketimiz, çim dekor gibi göze hoş gelen ve dış etkenlerden etkilenmeyen tel örgü modellerini, sağlam ve estetik görünüşlü bir şekilde montajlamaktadır. Bu konuda, her türlü çalışma yapılmaktadır.

Mesajınızı bırakın, size ulaşamlım.