Nallıhan Tel Örgü

 

 

  Günümüzde birçok alanda farklı amaçlar doğrultusunda kullanılan tel örgü sistemleri, çevrelediği alanı çeşitli dış etkenlerden korumaktadır. Bazen bir arsayı, bazen bir evi, bazen bir fabrikayı, bazen bir okulu koruma altına alan tel örgüler güvenli kullanımları ile dikkatleri çekmektedir. Ankara ve civarında Nallıhan tel örgü olarak hizmet sunmaktayız.

 

           Nallıhan tel örgü sistemlerine ait birçok uygulamalı çalışmayı 100. yıl mahallesi, Atatürk mahallesi gibi birçok mahallesinde görmeniz mümkündür. Tel örgü üretimi oldukça zahmetli ve özentili bir çalışma gerektirdiği için ince bir çizgide çalışma yapmak önemlidir. Nallıhan tel örgü bunu en iyi şekilde gerçekleştirerek onlarca çeşit tel örgüyü müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

 

Nallıhan tel örgü, tel örgü satışlarını nasıl yapmaktadır?

 

Nallıhan tel örgü özverili çalışmalarını satışlarına yansıtmış olup toptan ve perakende olarak satışlarını yapmaktadır. Tel örgüler üretim şekli olarak alüminyum ve plastik kullanılarak üretilmekte olup, direklere bağlantılı şekilde olduğu gibi beton zeminler üzerine de uygulanabilmektedir. Nallıhan tel örgü bu çalışmaları titizlikle yürütmekte olup barış, fatih ve yazı mahallelerinde de uygulama çalışmaları devam etmektedir.

 

Tel örgülerde model çeşidi var mıdır?

 

Nallıhan tel örgü üretim olarak farklı desenlerde tel örgü üretimi yapmaktadır. Kare, beşgen, oval, dikdörtgen delikli şekilleri bulunan tel örgülerin uç kısımları dikenli olarak da farklı alternatifleri bulunmaktadır. Renk olarak siyah, gri, beyaz başta olmak üzere farklı renk çeşitleri de bulunmaktadır.

Mesajınızı bırakın, size ulaşamlım.