Şereflikoçhisar Panel Çit

Uzun Ömürlü Çit Teknolojisi

 

          Büyük sitelerde, bahçelerde, villa bahçelerinde. Resmi kurum bahçelerinde ve benzeri birçok yerde, çit, tel örgü ve jiletli tel gibi birçok ürün, duvar yükseltme ve kapatma işlemi için özel olarak kullanılmaktadır. Çim panel çalışmalarında, en iyi ve en etkili örneklerle satışa sunulan Şereflikoçhisar panel çit ürünleri, aradığınız kaliteyi sunmaktadır.

 

Dayanıklı Özelliklere Sahip

 

Kararma yapmayan ve pvc daldırma yöntemiyle kaplanan panel çit ürünleri yeşilin etkili görünümüyle üretilmiştir. Genelde tercih edilen renk olan yeşil, sarmaşık çiçeklerle uyum sağladığı için, göz kamaştıran özelliklerle üretilmektedir. Güneşin zararlı etkilerine maruz kalmayan Şereflikoçhisar panel çit ürünleri, yağmur, kar ve fırtınanın zararlı etkilerine karşı dayanıklıdır.

 

Şiddetli soğuklar nedeniyle kırılma veya çatlama yapmayan panel çit ürünleri, birinci sınıf ürünlerdir. Kullanım özellikleri pratik olan bu ürünler, görkemli özellikleriyle, etkili çevre tasarım çalışmalarında en çok tercih edilen ürünler içerisindedir. Genelde duvar yükseltme işlemleri için kullanılan bu ürünlerde, ferforje çit ve kafes çit gibi çalışmalarda da kullanılmaktadır.

 

Dış Etkenlerden Etkilenmez

 

Yıllarca rahat bir şekilde kullanılabilen ürün, solma, çatlama veya dökülme yapmaz. Dayanıklı pvc kaplama teknikleriyle üretilen panel çit ürünleri, büyük bahçelerin ve sitelerin vazgeçilmez ürünüdür. Üst kısımdan panel çitin geçilmemesi için, jiletli tel ile takviyesi gerçekleşmektedir. Bu yöntemle, hırsızlara geçit veremeyen panel çit ürünleri, estetik özellikleriyle göz doldurmaktadır. Panel çit ürünlerinin üzerine çim çit ürünü de monte edilmektedir. Bu üründe, pvc daldırma ile üretilmiştir ve çim görüntüsüyle, sulama ve bakım istemeyen bir bitki örtüsü görünümündedir.

Mesajınızı bırakın, size ulaşamlım.